אודות נופאר

חברת הייעוץ נופאר מנוהלת על-ידי דר' יורם דובובסקי, מנהל הדרכה בעל תואר PH.D במדעי ההתנהגות, עם התמחות בייעוץ ארגוני. עבודת הדוקטורט של דר' יורם דובובסקי עוסקת בנושא: פרישה מוקדמת לגימלאות כשלב במעבר קריירה.

Yoram_organizational_develop

מי הוא ד"ר דובובסקי ?

דר’ יורם דובובסקי הינו בעל ניסיון ניהולי של כ- 30 שנה, ומשמש כיועץ למנהלים ולארגונים, מנהל הדרכה, מרצה אקדמי בתחומי מינהל עסקים, התנהגות ארגונית, משאבי אנוש ומינהל חינוך.
יורם היה מנהל אקדמי של התכנית לייעוץ ארגוני במסגרת מרכז ההשתלמויות / החברה למחקר ופיתוח של אוניברסיטת בר אילן. מאז שנת 2000 דר’ יורם דובובסקי ניהל יורם כ-50 תכניות לימוד להכשרת יועצים ארגוניים, וסך הבוגרים עומד היום על כ-1000 בוגרים.
במשך כ-3 שנים שימש מנהל אקדמי בנציבות שירות המדינה, וניהל במסגרת זאת כ-15 קורסים לפיתוח מנהלים, ולפיתוח מנהלי משאבי אנוש.
דר’ יורם דובובסקי מנהל יחד עם בנו ליאור את תכנית “סוסים מובילים מנהיגים” – תכנית לפעילות ארגונית בשיטת ODT. התכנית משלבת סוסים בפעילות ארגונית עם מוקדים שונים. חלק מהפעילות עם סוסים, וחלקה על סוסים.
יורם שותף עם איציק שמולביץ בערכת קלפים "יועץ ועץ" המיועדת ליועצים, מנחים, מאמנים, אנשי טיול, חינוך, ולמעשה כל מי שעובד עם אנשים.

ערכת קלפים

עוד עלהתמחויות המשרד :

יעוץ ארגוני
אבחון ארגוני
התערבות ארגונית
אימון אישי, COACHING,
הנחיית צוותים
הנחיית סדנאות
פיתוח ארגוני
ליווי מנהלים
ייעוץ למנהליםפיתוח הדרכה וניהול הדרכה.

צור קשר

מאמרים קשורים