הספר שכתבתי – אחד ליד כולם

הספר שכתבתי – אחד ליד כולם

"יום שישי, אחת בצהריים. מתקשרת גבי, בהילות בקולה, נואשת לפגישה. היכרותנו שטחית. היא מבקשת ייעוץ ארגוני מקצועי. יש לה תקציב לנושא. קבענו לראשון.

גבי התגלתה כאישה מרשימה, חריפה ובעלת ניסיון, בשנות ה-40 המוקדמות לחייה. מנהלת סניף ישראלי של חברת הייטק אמריקנית. הפגישה נערכה יומיים לפני הגעה בלתי מתוכננת של מנהלים בכירים ממטה החברה בארצות-הברית. היא חשה כמי שנלכדה במארב, שכן על-פי שמועות – ראשה היה על הכוונת שלהם. פגישתם תארך שעה.  כן, גם לעובדה שהיא אישה והם גברים הייתה משמעות לדעתה."

כך מתחיל הספר: אחד ליד כולם. ספר המהווה מדריך ידידותי, ראשון במדינת ישראל, לעולם הייעוץ הארגוני. זהו אחד מתוך מעל 25 סיפורים / אירועים המופיעים בספר, לצד נושאים מקצועיים, הנותנים לקורא להבין את תרומת הייעוץ הארגוני לתהליכי ניהול.

הספר מיועד למנהלים. מנהלים המתמודדים מדי יום עם תהליכי ניהול, ניהול עיסקי וניהול ארגוני, מנהלים הנמצאים בראש הפירמידה, מרגישים לעיתים בודדים בצמרת.

הספר מיועד ליועצים. יועצים שייטיבו לייעץ כשיבינו כיצד מנהלים רואים ותופסים את עולם הייעוץ הארגוני.

הספר נכתב על ידי דר' יורם דובובסקי, מנהל קבוצת הייעוץ נופאר, המשמש כ-20 שנה יועץ למנהלים ולמגוון ארגונים. מאות יועצים ארגוניים במגוון תוכניות לימוד אותן מנהל הוכשרו להיות יועצים ארגוניים.

לרכישה – התקשר עכשיו – 052/2560358

כריכה כפולה חדש 001 (2)

צור קשר

מאמרים קשורים