פיתוח ארגוני

ייעוץ ופיתוח ארגוני זה אנחנו !

 

פיתוח ארגוני הוא תהליך חשוב ביותר וחלק בלתי נפרד לכל עסק החל מהחברה הגדולה ביותר עד לעסק הכי קטן, "נופאר" מקנה יעוץ ופיתוח ארגוני לכל עסק כבר שנים רבות במקצועיות ומסירות.

חברת ייעוץ ופיתוח ארגוני "נופאר" אשר מנוהלת ע"י דר' יורם דובובסקי (בעל תואר P.H.D ) במדעי ההתנהגות והתמחות של ייעוץ ארגוני \ פיתוח ארגוני.

יורם הינו חבר בכיר באיפ"א – הארגון הישראלי לפיתוח ארגוני.

ליורם יש 25 שנות ניסיון והוא משמש כיום כיועץ לארגונים ומנהלים ומרצה אקדמי בתחומים של התנהגות ארגונית, מנהל עסקים, משאבי אנוש ומנהל חינוך.

אם הינכם מעוניינים בשירות של פיתוח ארגוני הגעתם בדיוק אל המקום הנכון – הליווי של ד"ר יורם דובובסקי הינו ייעוץ ופיתוח ארגוני ברמה הגבוהה ביותר אשר מתאימה לכל סוגי העסקים, יורם גם מציע סוגים שונים של קורסים \ סדנאות פיתוח מנהלים ברמה של הטופ העולמי.

החל מעסקים קטנים ועד לחברות ענק, כבר שנים שיורם עוזר למאות עסקים בארץ לדעת לבצע סדר וארגון שוטף בעסק שלהם אשר משפיע באופן ישיר על הגדל הרווחים, ניהול העובדים, ומנהיגות המנהלים.

בעזרת הליווי הארגון והאסטרטגי של יורם תוכלו לקחת את העסק שלכם כמה צעדים קדימה ולצפות בשיפורים מפגישה לפגישה.

אנחנו בנופאר מאמינים שכל בית עסק – מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר זקוק לליווי של "מנטור" ארגוני אשר יעזור לו להסתכל על כל התמונה ולראות היכן ניתן לשפר את העסק שלו ברמה הארגונית והאסטרטגית שהיא משפיעה ישירות על כל שאר האלמנטים.

לקבלת מידע נוסף על ניהול הדרכה וייעוץ ופיתוח ארגוני התקשרו אלינו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם עוד היום !

הגיע הזמן שתלמדו על פיתוח ארגוני לפני שאתם מתחילים את הלימוד.

בעל העסק הישראלי אוהב מאוד לקבוע פגישות ולתכנן תכנונים לפני שהוא קורא עוד על החברה הרצויה שבה הוא רוצה לקבל שירות.

אנחנו מציעים לכם קודם כל ללמוד עוד על ייעוץ ופיתוח ארגוני – החל ממאמרים , סרטונים , כתבות שונות באינטרנט מאתרים לא מפוקפקים, ולשכנע את עצמכם עוד מדוע כדאי לכם להתפתח בפן הזה.

לדוגמה : כתבה שלמה מכלכליסט על פיתוח ארגוני וחברת בטר פלייס.

מגיע לך קריירה משגשגת

 

הקריירה שלך היא אחד הדברים הכי מרכזים וחשובים בחיים שלך ! הגיע הזמן שתהפוך אותה למשהו ברמה ! אנחנו בנופאר נבצע עבורך ייעוץ קריירה אמיתי , מקצועי, אחראי ושיהיה מותאם בדיוק לצרכים שלך ולמטרות שהצבת לעצמך.

כמוכן, גם פיתוח הדרכה הוא חלק בלתי נפרד מהלמידה שלך בתור מנהל \ קרייריסט ! הגיע הזמן שתעשה את הצעדים הגדולים והבטוחים לפיתוח כושר הניהול שלך ושל העסק שלך.

 

צור קשר

מאמרים קשורים