ייעוץ אסטרטגי

חברת ייעוץ אסטרטגי "נופאר" – הדרך הבטוחה שלך להצלחה.

חברת ייעוץ אסטרטגי "נופאר" הינה החברה המובילה בישראל לייעוץ ארגוני ואסטרטגי אשר בעזרתה תוכלו לקבל יעוץ אסטרטגי נכון ומועיל לבית העסק שלכם ולא לבזבז את זמנכם וכספכם היקר מכל על התלבטויות שווא וייעוץ שאינו באמת מקצועי.

החברה מנוהלת על ידי ד"ר יורם דובובסקי – יועץ אסטרטגי בעל יותר מ-25 שנות ניסיון אשר הוביל אלפי עסקים בישראל להצלחה והכשיר בעצמו מאות תלמידים להיות יועצים אסטרטגיים בעצמם.

ד"ר יורם דובובסקי – יותר מאשר סתם יועץ אסטרטגי – מנהל הדרכה מקצועי.

– מרצה אקדמי בתחומי התנהגות ארגונית, מנהל עסקים, מנהל החינוך ומשאבי אנוש.

– שירת במשך יותר מ3 שנים כמנהל אקדמי בשירות המדינה.

– יורם הינו חבר בכיר באיפ"א – הארגון הישראלי לפיתוח אסטרטגי וארגוני.

– ניהל כ15 קורסים לפיתוח מנהלים , פיתוח משאבי אנוש וייעוץ אסטרטגי.

– מנהל אקדמי של הקורס של ייעוץ אסטרטגי באוניברסיטת בר אילן ופתח במסגרת זו מעל 28 קורסים להשכרת יועצים אסטרטגים וארגוניים – סך הבוגרים כיום עומד על יותר מ-600 !

– הד"ר מייצג בלעדית בישראל את אלי מינא – יועץ ארגוני מוביל בקנדה אשר מתמחה במודלים מתקדמים לניהול אפקטיבי של ישיבות לקבלת החלטות ולהשגת מטרות הארגון.

אם הגעתם לשלב שבו אתם מחפשים חברת ייעוץ אסטרטגי איכותית ומובילה אשר תקח אתכם כמה צעדים קדימה אל ההצלחה אין לנו ספק שעכשיו זה הזמן לתאם פגישת היכרות עם של ייעוץ אסטרטגי ללא התחייבות וללא תשלום עם יועץ אסטרטגי מטעמנו וגם עם יורם דובובסקי בעצמו וכבר להתחיל צעד ראשון בהצלחה האסטרטגית של העסק שלך.

אל תמצא את עצמך חושב יותר מדי ולא מוצא את הכיוון הנכון – ליווי לעסק עושים אצל נופאר.

Caucasian mid adult man wearing glasses and looking at viewer with hand to face.

 

יועץ אסטרטגי לא מוצאים בן רגע

הגיע הזמן שתעשו את ההחלטה הנכונה ותמצאו מקום אמיתי שיתן לכם פתח חדשה לעולם של יעוץ אסטרטגי נכון ואמיתי ! בכל אופן, אנו ממליצים לכם לחפש עוד מידע על חברת ייעוץ אסטרטגי לפני שאתם עושים את הבחירה האחרונה.

מעוניינים לקבל מידע בטלפון על יעוץ אסטרטגי ? התקשרו אלינו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ואנו נחזור אליכם בהקדם !

גם פיתוח מנהלים עושים אצל חברת "נופאר"

אם חשבתם על ליווי מנהלים אז הגעתם בדיוק אל המקום הנכון ! אצלנו תוכלו לעשות פיתוח מנהלים ברמה הגבוהה ביותר הישר מיורם דובובסקי אשר ידוע כאחד ממפתחי המנהלים האיכותיים ביותר בישראל.

 

צור קשר

מאמרים קשורים